Tizenkét gól a gödöllői sportcsarnokban

Egyenlőtlen elosztásban – tehetjük hozzá, hiszen a SZIE Sportnapok hétfői gálamérkőzésén 5-0-as félidő után 9-3-ra nyert a Lovasok Teremcsapata a SZIE Allstars ellenében.

A dr. Solti László kapitánysága alatt pályára lépett Lovasokat persze nem kisebb személyiség, mint Zámbó Sándor fémjelezte, aki 33-szor volt magyar válogatott, az Újpesti Dózsában pedig 410-szer lépett pályára az NB I-ben.

A dr. Bujáki Gábor kapitány által irányított SZIE Allstars 7-0 után tudott szépíteni a sportszerű mérkőzésen. A vendégek kapusa a 48. percben rosszul lépett és le kellett cserélni. Ezután következett a második szépítő gól, és felcsillant a remény, hogy a 60 perces küzdelemben kialakulhat az 1954-es foci vb csoportmérkőzésén emlékezetes Magyarország – NSZK 8-3-as eredmény, de a Lovasok növelték előnyüket. Végül Puskás János duplázott és 9-3-al vonultak le a csapatok a pályáról.

Ma 19 órakor a SZIE Egyetemi válogatott mérkőzik meg a Gödöllői Bikákkal.